«Εβδομάδα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης» | ΚΠΕ Ιεράπετρας – Νεάπολης

«Εβδομάδα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης»

Αίτηση συμμετοχής εκπαιδευτικού στην εβδομάδα περιβάλλοντος

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων καθιερώνει την 2η Εβδομάδα του Οκτωβρίου, από 07 έως και 11 Οκτωβρίου 2013, ως «Εβδομάδα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης» 명도확인서 다운로드. Σύμφωνα με την υπ. αριθμ. 12342/Γ7/03-09-2013, εγκύκλιο του Υπουργείου, σε κάθε ΚΠΕ, θα πραγματοποιούνται παρουσιάσεις των Προγραμμάτων και των Δικτύων όλων των ΚΠΕ της Περιφέρειας, στους εκπαιδευτικούς της Περιφερειακής Ενότητας στην οποία ανήκει το ΚΠΕ Go and download. Οι παρουσιάσεις θα συνεχίζονται με τον ίδιο τρόπο τις επόμενες ημέρες της Εβδομάδας Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης και στα υπόλοιπα ΚΠΕ της Περιφέρειας 워킹데드 시즌7 다운로드.

Το ΚΠΕ της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου, σε συνεργασία με την Διεύθυνση ΣΕΠΕΔ του υπουργείου Παιδείας και τα ΚΠΕ της περιφέρειας Κρήτης, προτίθεται να διοργανώσει ξεχωριστές ενημερωτικές συναντήσεις με τους εκπαιδευτικούς των τριών αστικών κέντρων του νομού μας, εφόσον συγκεντρωθεί ο απαραίτητος αριθμός εκπαιδευτικών 삶의 작은 일에도 다운로드.

Συγκεκριμένα θα διοργανωθούν ενημερωτικές συναντήσεις, για τους εκπαιδευτικούς Αγ 유 덩키 다운로드. Νικολάου, Νεάπολης, Οροπεδίου Λασιθίου και Ελούντας, στην Νεάπολη στις 07/10 και ώρα 06:00μμ, στο χώρο της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης (κεντρική πλατεία Νεάπολης), στη Σητεία στις 07/10 και ώρα 06:00μμ στο χώρο της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων του 1ου ΕΠΑΛ Σητείας (επαρχιακός δρόμος Σητείας-Ιεράπετρας) και στην Ιεράπετρα στις 08/10 και ώρα 06:00μμ στην αίθουσα σεμιναρίων του ΚΠΕ Ιεράπετρας – Νεάπολης (δυτικό σχολικό συγκρότημα απέναντι από τα τένις- Μισεδάκειο) Minecraft apk.

Παρακαλούμε τους εκπαιδευτικούς να δηλώσουν συμμετοχή, υποβάλλοντας αίτηση ηλεκτρονικά ΜΟΝΟ ΜΙΑ φορά, μέχρι Τρίτη 17/09/2013 Persona 3. Η αίτηση βρίσκεται στην διεύθυνση: https://docs.google.com/forms/d/1b331t_eiJfDqsES3PM9f3JLolfYvZPLJARF0_7xMWW4/viewform

Μπορούν να συμμετάσχουν ΟΛΟΙ οι εκπαιδευτικοί που θα υποβάλλουν αίτηση 범능스님 나무아미타불 다운로드.

Θα δοθεί σε όλους τους συμμετέχοντες εκπαιδευτικούς βεβαίωση συμμετοχής 그래비티 폴즈 다운로드.

Η Π.Ο του ΚΠΕ Ιεράπετρας – Νεάπολης

Περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα του ΚΠΕ: 28420 23103 & 28420 24684