Ενημερωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης της Π.Ε Λασιθίου | ΚΠΕ Ιεράπετρας – Νεάπολης

Το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Ιεράπετρας ? Νεάπολης- Λασιθίου, στα πλαίσια του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση & Δια βίου Μάθηση», Άξονας Προτεραιότητας 7, Πράξη «Δράσεις Δια Βίου Μάθησης για το Περιβάλλον και την Αειφορία», που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο και από Εθνικούς πόρους, διοργανώνει σε συνεργασία με όλα τα ΚΠΕ της Κρήτης, ενημερωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς Α/θμιας και Β/θμιας εκπαίδευσης της Π.Ε Λασιθίου Google Classroom. Η συνάντηση θα διεξαχθεί στην Παχειά Άμμο στις 13 Οκτωβρίου 2015 Οκτωβρίου (και όχι στις 6 Οκτωβρίου όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί) στο χώρο του παλιού τελωνείου Linux svn server download. Ο λόγος μεταφοράς της ημερομηνίας είναι ο ορισμός της περιβαλλοντικής εβδομάδας στις 12 έως 16 Οκτωβρίου 2015 ajax excel 파일.  Μπορούν να συμμετέχουν όλοι οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν στις σχολικές μονάδες της περιφερειακής ενότητας Λασιθίου Filezilla server download.

Στόχος των συναντήσεων είναι να γνωρίσουν οι εκπαιδευτικοί, τα σχολικά προγράμματα αειφόρου εκπαίδευσης που έχει σχεδιάσει η ΠΟ του ΚΠΕ Ιεράπετρας-Νεάπολης για το τρέχον σχολικό έτος, να γνωρίσουν τις δράσεις και τις εκπαιδευτικές δυνατότητες που προσφέρονται και που έχει αναπτύξει το ΚΠΕ Ιεράπετρας-Νεάπολης, στις προστατευόμενες περιοχές του Ν sponge bob dubbing. Λασιθίου καθώς και τις ενέργειες που έχουν υλοποιήσει για την ανάδειξή τους ο δήμος Σητείας για το γεωπάρκο Σητείας και ο δήμος Ιεράπετρας για την ίδρυση φορέα διαχείρισης της ν Kakaotv 1080p. Χρυσής. Τέλος οι εκπαιδευτικοί θα ενημερωθούν για τα προγράμματα αειφόρου εκπαίδευσης και τα δίκτυα που συντονίζουν τα υπόλοιπα ΚΠΕ της Κρήτης 파일 공유 다운로드. Στους εκπαιδευτικούς που θα συμμετάσχουν, θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν  ηλεκτρονικά την αίτηση στην παρακάτω διεύθυνση  μέχρι την Κυριακή 11 Οκτωβρίου  2015, ώρα 23:59 맥북 자바 다운로드.

Ολόκληρη η προκήρυξη με την σχετική αίτηση καθώς και το πρόγραμμα της ημερίδας μπορείτε να  κατεβάσετε από εδώ: ΕΓΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ 13 ΟΚΤ 2015