Η ΠΔΕ Κρήτης οργανώνει ενημερωτικές δράσεις διάχυσης των προγραμμάτων Erasmus+ και ειδικότερα των αποτελεσμάτων του προγράμματος Erasmus+ KA201 με τίτλο “Διαμόρφωση κριτικής σκέψης σε θέματα θαλάσσιας ρύπανσης στα σχολεία με τη χρήση καινοτόμων τεχνολογιών (TΠΕ) – Sea 4 all” (2017-1-EL01-KA201-036241) Samsung Restore Solution 5 download.

Η δράση διάχυσης (multiplier event) περιλαμβάνει δυο μέρη (ημερίδες & μελέτη στο πεδίο) και πραγματοποιείται με τη συνεργασία του ΚΠΕ Ιεράπετρας Νεάπολης και του ΙΤΕ σε Ηράκλειο και Λασίθι youtube video mp3. Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής :

Α. Ημερίδες και βιωματικά εργαστήρια :

ι 소니 베가스 다운로드. Ηράκλειο – Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019 – αίθουσα «Α. Παγιατάκης» ΙΤΕ (κεντρικό κτίριο 1ος όροφος – 8.30 – 17.00)

ιι 프린세스 파자마 다운로드. Ιεράπετρα – Παρασκευή 11 Οκτωβρίου 2019 – ΚΠΕ Ιεράπετρας (8.30 – 14.30)

ιιι Nintendo Switch Diablo 3ed. Νεάπολη – Τρίτη 15 Οκτωβρίου 2019 – ΓΕΛ Νεάπολης – Λαογραφικό Μουσείο (8.30 – 14.30)

ιv hadoop 다운로드. Σητεία – Πέμπτη 17 Οκτωβρίου 2019 – ΓΕΛ Σητείας (8.30 – 14.30).

Β Windows 7 illegal download. Μελέτη πεδίου :

Χρυσή Ιεράπετρας Λασιθίου – Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019 (09.00 – 17.00)

Ολόκληρη τη προκήρυξη καθώς και το πρόγραμμα μπορείτε να κατεβάσετε από εδώ:

13720-ΗΜΕΡΙΔΕΣ SEA4ALL-ERASMUS-ΟΡΘΗ_ΕΠΑΝ_signed

Sea4All – Ημερίδα Ηράκλειο- Agenda

Sea4All – Ημερίδες Λασιθίου

technical specs

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να συμπληρώσουν την ηλεκτρονική φόρμα στον παρακάτω σύνδεσμο https://forms.gle/3sKRVGxRpqaxN17X8 pc Go game.

Για συμμετοχή στη Μελέτη Πεδίου το Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019 είναι αναγκαία και η υποβολή της φόρμας στον παρακάτω σύνδεσμο https://forms.gle/ePrgktMkAcYmyL9dA one-hearted lysis.